Pohjoisen Keski-Suomen ammattiopisto
Etusivu » Yhteystiedot » Toimipaikat » Työelämä- ja yrityspalvelut

Piilolantie 17, 44100 ÄÄNEKOSKI
PL 41, 44101 ÄÄNEKOSKI
Kartta

Puh. 040 7120 923
Faksi (014) 5192 230
myynti(at)poke.fi

Koulutukset

POKE Työelämä- ja yrityspalvelut järjestää aikuisten ammatillista perus-, lisä- ja työvoimakoulutusta.

Koulutusjohtaja

Marjo-Riitta Vainio

p. 040 5124 372

marjo-riitta.vainio@poke.fi

Asiakkuusvastaavat

Palvelualat

Maija Salmelin

p. 040 7083 710

maija.salmelin@poke.fi

 

Tekniikan ala

Olavi Piispanen

p. 040 1439 222

olavi.piispanen@poke.fi

 

Liiketalous ja yrittäjyys, palvelualat

Maarit Ikonen

p. 040 0646 718

maarit.ikonen@poke.fi

 

Luonnonvara- ja ympäristöala, tekniikan ala

Janne Autioniemi

p. 040 0475 611

janne.autioniemi@poke.fi

 

Oppisopimuskoulutus ja kehittäminen

Heli Skantz

p. 040 766 4063

heli.skantz@poke.fi

 

Hankkeet ja kehittäminen

Tarja Naskila

p. 040 5611 542

tarja.naskila@poke.fi

 

Opinto-ohjaus, jatkuva haku, työnohjaaja

Pirkko Pinola

p. 040 5673 205

pirkko.pinola@poke.fi

 

Koulutussuunnittelu (kortit, henkilöstökoulutus)

Rauno Viiru

p. 040 7426 563

rauno.viiru@poke.fi

 

Viestintä- ja markkinointi

Tuija Tiitinen

p. 040 6527 315

tuija.tiitinen@poke.fi

 

Toimistopalvelut

Leena Myllypakka

p. 040 7101 282

leena.myllypakka@poke.fi

 

Toimistopalvelut

Minna Ronkainen

p. 040 7101 283

minna.ronkainen@poke.fi

 

Palvelut